Açılış Sayfam Yap | Arkadaşıma Gönder

İnternette Herşey

Bugün

 

Kullanım şartları:


  Bu elektronik belge AdresTek (http://www.AdresTek.com/) sitesi ve ilişimlerinde bulunan tüm hizmetlerin (bilgi,  ilişim ya da AdresTek) kullanıcılar için kullanım koşullarını içerir. Web sayfasını ziyaret eden veya hizmetleri kullanan kişi kullanıcıdır. Kullanıcı, AdresTek web sitesine girişle veya üye olmakla aşağıda verilen şartları kabul etmiş sayılır. Bu kullanım şartlarını değiştirme hakkı AdresTek tarafından tek taraflı olarak saklı tutulmaktadır. AdresTek kullanım şartlarını değiştirme hakkını kullanıcılara haber vermeden gerçekleştirebilir. Siteyi kullanmak, değişen şartları da kabul etmek anlamına gelir. Websitesi ve hizmetleriyle ilgili tüm bilgiler, haberler, ilişimler ve belgeler buradaki kullanım şartlarına aittir ve tüm kullanıcılar için geçerlidir.


1. Hizmetlerin tanımı:

  İnternette yer alan ve internet kullanıcılarının gereksinim duyabileceği tüm site adreslerinin, sınıflandırıldıktan sonra önceden ayrıma tabi tutularak sunulduğu ve ileride üzerinde istenilen şekilde değişiklikler yapılarak biçimlendirilebilecek türden ilişimleri ve site logolarını içeren bir sayfadır.
  Kısacası www.AdresTek.com web sayfaları ailesi; kalitesi garanti altına alınmış bir web ilişimleri rehberidir.


2. E-Bülten

 1. Kullanıcı, bilgilerini verirken (ad, adres, e-posta, tel.,vb.) e-bülteni almak için kayıt olabilir.
 2. E- bültende çeşitli tanıtıcı bilgiler yanında reklamlar da yer alabilir.
 3. Kullanıcı, kayıt olmak için önce formu doldurur, sonra e-posta adresine gönderilen onay ilişimini tıklayarak hesabını aktive edebilir.
 4. Kullanıcı formu doldurulduktan sonra reklam e-postası alımını da kabul etmiş olur.
 5. AdresTek içerikleri, sayfaları, ilişimleri değiştirmek hakkını saklı tutar. ( * işaretli alanlar, reklamlar, ilişimler, logolar, web adresleri, özet, kısa tanım, vb.)

3. Yasal Hükümler ve Haklar

 1. Sisteme kullanıcılar tarafından yüklenen tüm bilgilerin ve logoların yasal sorumluluğu yükleyen kullanıcıya aittir.
 2. AdresTek kullanıcılar tarafından sisteme yüklenen bilgilerden ve ilişimlerden sorumlu tutulamaz.
 3. AdresTek sistemde yer alan ürünleri ve hizmetleri kesinlikle önermez, ancak web adreslerini önerebilir.
 4. Kullanıcı, AdresTek’i, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, başkalarının fikir ve telif haklarına tecavüz edecek biçimde, yasalara aykırı amaçlar için, hizmetleri başkalarına satmak amacıyla kullanamaz.
 5. Kullanıcı sisteme yüklediği bilgilerin ve logoların doğruluğundan, güncelliğinden ve geçerliliğinden sorumludur.
 6. AdresTek tarafından oluşturulmuş sistemdeki logoların ve bilgilerin tümü ya da herhangi bir kısmı, AdresTek’in izni olmadan kullanılamaz.
 7. Sistem T.C. kanunlarına aykırı, kamu düzenini ve insanları rahatsız edecek şekilde kullanılamaz.
 8. Bu kurallara karşı gelinmesi halinde, AdresTek kullanıcının hesabını sonlandırabilir, sisteme yüklediği bilgileri değiştirebilir veya sistemden kaldırabilir.

4. Sorumluluk

 1. Sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarardan dolayı www.AdresTek.com sorumlu tutulamaz.
 2. www.AdresTek.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendirici ilişimler sağlamaktadır.
 3. www.AdresTek.com , bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.
 4. Üçüncü şahıs sitelerindeki içerik 'olduğu gibi' sağlandığından, üçüncü şahıs sitelerindeki içerikten AdresTek sorumlu tutulamaz.
 5. Üçüncü şahıs sitelerindeki içeriğin doğru, güncel ve gerçek olduğuna dair açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir.
 6. www.AdresTek.com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler, bunlarla kısıtlı kalmayan açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır.
 7. E-Bültende verilen bilgilerden, AdresTek sorumlu değildir.
 8. Kutular ve kutulardaki linklerin sıralaması AdresTek’in öznel görüşü değildir, bundan çıkan problemlerden AdresTek sorumlu değildir.
 9. Kullanıcının, T.C. Yasaları'na aykırı ve suç teşkil eden herhangi bir davranışı tespit edildiği taktirde (kayıt işlemleri, yönetim işlemleri ve diğer işlemler esnasında), kullanıcının üyeliği ve bu üyelik yönetimine ait olan adlarına, hesaplarına müdahele etme veya gerekli görüldüğünde el koyma yetkisini, hakkını AdresTek saklı tutar.

AdresTek.com | Site haritası | Hakkımızda | İletişim
Sitemiz en iyi 1280*1024 çözünürlükte görüntülenmektedir - © 2010 AdresTek